Kunto-Pirkkojen tilastonikkari Pentti Nieminen on ottanut uudeksi urakakseen seuran vauhdittomien hyppyjen ennätystilastoinnin. Sinä Kunto-Pirkkojen nykyinen tai entinen korkeus- tai pituushyppääjä tai kolmiloikkaaja, kerro, jos olet saavuttanut paremman tuloksen vauhdittomissa hypyissä kuin alla olevassa liitteessä näkyy. Kerro nimesi, syntymävuotesi, laji ja sen tulos, tuloksen tekopäivä ja vuosi sekä paikkakunta. Jotta Pena hyväksyy ennätyksen, tulos pitäisi vahvistaa esimerkiksi suoralla linkillä Tilastopajan tai kilpailun järjestäneen seuran internetsivuille tai vaikkapa lehtileikkeen kopiolla. Tiedot ja dokumentit toukokuun 2015 loppuun mennessä Pentti Niemiselle mailaamalla peetun(at)luukku.com tai soittamalla 050 348 5607.

Attachments:
Download this file (Vauhdit.Hypyt K-P. Ennätykset..pdf)Vauhdit.Hypyt K-P. Ennätykset..pdf[ ]82 kB

Tukijat

dextra parempaa huomista tunnus

tm pystylogo 90x90px

logo vaaka

polar phamra

vocatum